poniedziałek, 2 grudnia 2013

Układy taneczne # 14 - Śnieżynkobzik


Zapraszamy wszystkie dzieci na Śnieżynkobzik, czyli rozgrzewkę przed Świętami. W trakcie piosenki będziemy tańczyć, skakać, fikać, wygłupiać się, ale jak padną magiczne słowa: "Raz, dwa, trzy Śnieżynka patrzy", to dzieci zamieniają się w bryłę lodu i nikt nie może się poruszyć. Czy komuś się to uda? Mamy nadzieję, że wszystkim. Piosenka, którą usłyszycie to Mariah Carey - All I Want For Christmas Is You. Życzymy udanej zabawy!!!

7 komentarze:

 1. Jestem naprawdę w wielkim szoku. Muszę powiedzieć, że twojego bloga śledzę od dłuższego czasu... Sama wraz z siostrą zajmujemy się tą tematyką od 6 lat. Organizujemy każdego rodzaju imprezy gdzie znajdują się dzieci. Zbieraliśmy mnóstwo pochwał itp. Ale po tym co widzę na tym blogu (przypuszczam, że nie jest to nawet 50% tego co masz do zaoferowani) stwierdzam, że na moich imprezach wiało nudą. Dosłownie ostatnio na animacjach użyłam twoich zabaw tanecznych. Nie byłam świadoma tego ile energii można wyciągnąć z dzieciaków. Wielki szacunek za to co potrafisz!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo za ciepłe słowa:) Cieszę się, że mogę pomóc. Zachęcam do śledzenia naszego bloga i życzę samych udanych imprez:) Pozdrawiam

   Usuń
 2. Świetny układ! Jesteś moją inspiracją :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Śnieżynkobzik mnie oczarował i stał się stałym elementem podczas naszych zimowych zajęć. Modyfikujemy go na tysiące sposobów (np. zamiast tańczyć lecimy z Mikołajem jego zaprzęgiem i co tam mikołaj widzi po drodze? A no bałwanka, choinkę.. uwaga aniołek z prawej...itp.). Nie ważne jak zmodyfikujemy zabawę, zrobienie bałwanka i nadęcie policzków w tym celu, sprawia, że dzieci leżą ze śmiechu :)
  Dziękuję za wspaniałe inspiracje!

  OdpowiedzUsuń
 4. I ode mnie wielkie słowa uznania....masz w sobie tyle ciepła i energii, że dzieci na pewno za tobą szaleją. Ja animacją zajmuje się już 10 rok i chyba powoli dopadało mnie wypalenie zawodowe:) a kochana dzięki Tobie mam nowe inspiracje...dziękuję!!!! Moja córka jak zobaczyła Twoje filmiki to powiedziała...mamo a ja myślałam,że tylko Ty jesteś taka szurnięta:) - w ustach nastolatki zabrzmiało to jak komplement
  Pozdrawiam
  Marta

  OdpowiedzUsuń
 5. szacunek za układy taneczne a jak wykonać takie tło do filmików

  OdpowiedzUsuń
 6. Super dziewczyna, uwielbiają ją moje dzieciaki

  OdpowiedzUsuń