niedziela, 12 maja 2013

Układy taneczne # 7 - Sałatka owocowa z polewą czekoladową


Z dedykacją dla osób, z którymi przyrządziłam morze polewy czekoladowej i posiekałam milion (a nawet bilion) owoców. Kochani, dzięki Wam, przygotowanie deseru nabrało całkiem innego znaczenia. Dla Agnieszki, Milenki i Karola...tęsknię za Wami!!!

Filmik składa się z dwóch piosenek i tym samym z dwóch układów, które de facto można spokojnie rozdzielać. Pierwszy utwór to Gusttavo Lima - Balada, do którego pozrywamy i posiekamy różne owoce. Ten układ daje się pięknie modyfikować i możecie zastąpić sałatkę, wszystkimi możliwymi potrawami. Owoce możemy zastąpić warzywami i przygotujemy uwielbianą przez dzieci, zupę pomidorową. Innym pomysłem, dajmy na to, na imprezę indiańską może być przygotowanie leczniczej mikstury i Waszym celem jest zdobycie np. gałązki dzikiej szanty, wyrwanie pióra z lewego skrzydła sokoła i odnalezienie smacznych owoców - Guanabanany. Tutaj można zdrowo popłynąć z wyobraźnią. Druga piosenka to Soul Control - Chocolate (Choco,choco) i szczerze mówiąc, nie pasuje nam tutaj nic innego, jak właśnie przyrządzenie czekolady. No chyba, że macie inne pomysły.....czekamy na propozycje. Powodzenia i życzymy smacznego! Ze względu na duże ograniczenia w zakresie dostępności tego utworu, niestety jego głośność musi taka pozostać. Choco, choco klap klap....


3 komentarze:

  1. Niestety filmik nie może być wyświetlony w niektórych krajach (ze względu na prawa autorskie) i musimy go lekko zmodyfikować. Mam nadzieję, że jeszcze dzisiaj uda nam się przygotować pyszny deser z polewą czekoladową;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Deser nieziemski!!!! :-))))jedno małe ale:czy można zaproponować deser ze spienionym mleczkiem dla dzieci poniżej 6 miesiąca życia? Janeczka pyta.

    OdpowiedzUsuń